Image
27/11/2009

Doomriders: Darkness come alive

Doomriders’ tweede is opnieuw de zorgeloze speeltuin van Nate van Converge, zonder twijfel een van de keizers in hardcoreland. Hier mag het allemaal meer met frisse rechttoe-rechtaan riffs, een energierijke storm van hardcore en metal in een toegankelijk rockjasje.

 
 
 

 
Doomriders betreedt paden die Wolfmother of andere posers nooit zullen vinden omdat hun ballen nog niet gezakt zijn. De titelsong klinkt bijna als Danzig op speed. Deze tweede plaat is iets donkerder van inslag dan Black Thunder, maar nog steeds perfect om op je snowboard of skate tekeer te gaan in de bergen, de bowl of gewoon de straat op. Yep, bij Converge weten ze nog steeds hun plank staan! Toegankelijke hardcore-metal voor knarsetanders.
 
(LAD)
 

  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84