Image
31/10/2009

Kortrijkse studenten vieren De Langste Nacht

Op 19 november nodigen de Blauw Frituur en het Wit Kasteel alle Kortrijkse studenten uit om elkaar beter te leren kennen tijdens een groot feest en hoe kan je dat beter doen dan met zeventien vaten gratis bier?

 
 

De organisatoren hebben zich al maandenlang gebogen om ook deze editie weer te knallen en het belooft dan ook één groot feest te worden waarbij iedereen gewoon aanwezig móet zijn. Wanneer? Op 19 november. Waar? Wit Kasteel, Kortrijk. Om hoelaat? Vanaf 22 uur.
 

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84