Image
04/11/2009

Sexy lerares zet naaktfoto’s online uit wraak

Om de loyaliteit van haar vriend en bekende pornokoning Steve Crow te testen, stuurde 27-jarige lerares Rachel Whitwell hem anoniem opwindende en uitnodigende berichtjes via Facebook en gsm. Dat haar aanstaande daarop in zou gaan, had ze echter niet verwacht en dus stuurde ze sexy naaktfoto’s van zichzelf naar de website van het Australische blootblad Australian Penthouse uit wraak.

 

 
"Ik wilde Steve zo pesten. Ik was uit op wraak omdat hij altijd gezegd had dat hij nooit iets zou beginnen met een naaktmodel", vertelt Rachel, die intussen haar wraakactie betreurt. "Buiten persoonlijke ellende heeft het me uiteindelijk niks opgeleverd." Steve Crow weet wel dat hij in de fout gegaan is, maar vindt het enorm dwaas van Rachel om zo’n test op poten te zetten. Het hele gedoe heeft niet alleen haar relatie, maar ook haar job gekost.

Bekijk de naaktfoto's hier

(SVR)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84