Image
12/11/2009

Ex-student wint 8,5 miljoen dollar met poker

De moeder van 21-jarige Joe Cada probeerde haar zoon nog op de schoolbanken te houden, maar Joe had beslist zijn studies toch stop te zetten om zich voltijds te kunnen concentreren op poker. Geen slechte zet, want de jongen is net wereldkampioen geworden in gokparadijs Las Vegas en kreeg zo maar liefst 8,5 miljoen dollar (5,5 miljoen euro) op zijn rekening gestort.

 

’t Was met een paar negens dat de jonge Amerikaan finalist Darvin Moon versloeg en zo de overwinning binnenhaalde. "Ik wil al mijn fans en vrienden bedanken", zei Joe Cada na zijn megaprestatie.
 

(SVR)

foto: Reuters


SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84