Image
14/11/2009

Leuvense Studios dan toch niet dicht?

Op maandag 9 november liet Studios, hét filmmonument van Leuven, weten dat het definitief de deuren sluit, maar dat stuitte op fel protest bij de studenten.

 

Diezelfde dag nog werd op Facebook de groep ‘Red de Studios!’ opgericht en daar kwamen fans massaal op af. Na amper 24 uur had de groep al 2.000 leden, 48 uur later werd al de grens van 4.200 leden overschreden en ondertussen bleef de groep alsmaar aandikken. Met deze reactie willen de sympathisanten benadrukken dat ze niet tegen de commerciële bioscoop zijn, maar dat ze het gewoon superjammer vinden dat een belangrijke cultuurplaats dreigt te verdwijnen.
Wil je zelf ook de groep steunen? Word dan lid via deze link.
(SVR)

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84