Image
16/11/2009

XIOS Hogeschool: “Deze school is verkocht”

Op woensdag 2 december zal de Limburgse XIOS Hogeschool, departement lerarenopleiding, als eerste hogeschool in Vlaanderen het Fairtrade label “Deze school is verkocht” mogen opspelden. De officiële overhandiging vindt plaats in de lokalen van XIOS aan de Vildersstraat, want die dag staat er geheel in het teken van wereldburgerschap in het onderwijs.

 

Een infomarkt, een tentoonstelling, een tiental verschillende workshops, een lezing, een theaterstuk én iets lekkers om te knabbelen; een wereldmaaltijd. Zin om langs te komen? Iedereen is uitgenodigd! Schrijf je wel in vóór 22 november op de website van Broodje Wereldburger, daar lees je onmiddellijk ook de planning en de inhoud van de workshops.
 
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Hoe structureer je een paper?

Of het nu gaat om een stageverslag, een bachelorproef, een scriptie of een thesis, studenten moeten hoe [...]

09/12/2025

5 Antwerpse chillplekken

1) Zurenborg Zurenborg is een prachtig stukje Antwerpen dat je misschien niet direct zou verwachten. [...]

08/12/2025

Een studentikoze stadswandeling door Brussel

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

04/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84