Image
07/12/2009

Studenten krijgen condooms met gaatjes

Op het eerste moment zullen studenten van de Universiteit van Cambridge in het Verenigd Koninkrijk aangenaam verrast geweest zijn toen ze van een studentenvereniging elk een heel pak condooms cadeau kregen, maar dat enthousiasme is ondertussen geluwd.

 

Een derdejaarsstudente schrok keihard toen ze – na de seks – gaatjes ontdekte in het condoom. Toen ook de andere rubbertjes allemaal doorprikt bleken, sloeg ze alarm. In de wandelgangen wordt gefluisterd dat Pro Life-activisten hiervoor verantwoordelijk zijn, maar dat is nog niet bewezen. De studente die als eerste de gaatjes opmerkte, vindt de actie alleszins verschrikkelijk: Dit kan tot HIV leiden!”, zucht ze.
 
(SVR)
 
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84