Image
07/12/2009

Studenten krijgen condooms met gaatjes

Op het eerste moment zullen studenten van de Universiteit van Cambridge in het Verenigd Koninkrijk aangenaam verrast geweest zijn toen ze van een studentenvereniging elk een heel pak condooms cadeau kregen, maar dat enthousiasme is ondertussen geluwd.

 

Een derdejaarsstudente schrok keihard toen ze – na de seks – gaatjes ontdekte in het condoom. Toen ook de andere rubbertjes allemaal doorprikt bleken, sloeg ze alarm. In de wandelgangen wordt gefluisterd dat Pro Life-activisten hiervoor verantwoordelijk zijn, maar dat is nog niet bewezen. De studente die als eerste de gaatjes opmerkte, vindt de actie alleszins verschrikkelijk: Dit kan tot HIV leiden!”, zucht ze.
 
(SVR)
 
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84