Image
11/01/2010

Studenten gaan samenhokken om te blokken

De laatste jaren is gebleken dat studenten liever samen blokken dan apart. In Leuven was de Katholieke Universiteit zelfs genoodzaakt om extra studieruimtes te voorzien.

 

"Het geeft toch wel een ander gevoel," vertelt een studente. "Je voelt dat iedereen in hetzelfde schuitje zit en dat sterkt je." Een andere student knikt bevestigend: "Bovendien ben je minder snel afgeleid of geneigd om te pauzeren als je iedereen rondom jou hard ziet werken." Om aan de vraag te kunnen beantwoorden, heeft de KU Leuven ook studentenrestaurant Ama 2 en de universiteitshal omgetoverd tot studeerruimtes. Daarnaast gaan de deuren van de bibliotheken in januari pas om 22u op slot.
 
(SVR)
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84