Image
15/01/2010

Student plast op kindje Jezus

Je stomdronken zuipen en dan gaan pissen in de kerststal, récht op kindje Jezus. Het klinkt misschien grappig, maar het gebeurde in het Amerikaanse Pennsylvania, en daar kunnen ze er niet bepaald om lachen.

 

 

De 22-jarige student in kwestie werd zaterdagavond opgepakt op beschuldiging van openbare dronkenschap, zedenschennis en heiligschennis en moet op 20 januari voor een rechter verschijnen. Hoewel hij al zijn excuses heeft aangeboden en van plan is om schuldig te pleiten, dreigt ook zijn rooms-katholieke universiteit met sancties. Een kater om U tegen te zeggen!
 
(SVR)

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84