Image
16/01/2010

Studenten bouwen auto uit piepschuim

Tijdens de persdag van het autosalon kregen vier vijfdejaarsstudenten van de West-Vlaamse hogeschool Howest, afdeling Industrieel Ontwerpen en Industrieel Productontwerpen, de opdracht om samen met een team van de Antwerpse hogeschool Artesis het koetswerk van een auto na te bouwen uit piepschuim, meer bepaald een Nissan Cube.

 

 

Daarvoor kregen ze tot middernacht de tijd. Geen makkelijke klus, want piepschuim is heel broos, en dus besloten ze de auto ‘in twee te delen’ zodat elk team zich op één helft kon concentreren. De studenten slaagden in hun opzet en mogen als beloning een weekendje gratis weg met de nieuwe Nissan Cube.
 
(SVR)
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84