Image
21/01/2010

EhB pleziert taalstudenten

Op vraag van de studenten heeft Erasmushogeschool Brussel beslist de opleiding Toegepaste Taalkunde te hervormen. Vanaf volgend academiejaar wordt het aanbod aan studietrajecten er fel uitgebreid.

 

 

Zo zal de student bijvoorbeeld één, twee of drie vreemde talen kunnen bestuderen en wordt het lesprogramma Nederlands variabel. Bovendien stapt de hogeschool af van beperkte combinatiemogelijkheden qua talen en kunnen studenten dus vanaf dan Deens, Duits, Engels, Frans, Italiaan, Nederlands en Spaans vrij combineren. Goed nieuws voor de talenknobbels dus.
 
(SVR)
 
 
 

SOCIAL





 

Job in the picture

GUIDO's vijf favorieten in het Gents Universiteitsmuseum

Het Gents Universiteitsmuseum GUM ligt in de idyllische plantentuin van de UGent. Onder een speciaal [...]

29/01/2026

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84