Image
28/01/2010

Docente trapt hamsters dood

Kinderen schenken hun lerares als verjaardagscadeau twee hamsters, maar de vrouw schrikt wanneer ze de doos opent, laat de beestjes vallen en vertrappelt ze tot ze dood zijn – Op het internet is dit filmpje een gigantisch succes, maar er bestaat toch enige twijfel over de echtheid van de beelden.

 

 

En terecht, want het filmpje is gemaakt door enkele studenten Grafische en Digitale Media van de Arteveldehogeschool in Gent, die als opdracht kregen een digitale campagne ineen te steken die zoveel mogelijk aandacht trekt. Studente Astrid De Ruddere bedacht het hele concept en daar is haar docent Dany Dhondt best trots op. In Gazet van Antwerpen noemt hij de opdracht ‘geslaagd’.
 
(SVR)
 
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x chillen in het Geelse groen

1) Stadspark Dankzij de slotgracht rond het aanpalende Roosendaelhof lopen er altijd wel eendjes [...]

12/01/2026

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84