Image
11/02/2010

Google gaat concurrentie aan met Facebook

Alsof we nog niet genoeg hebben aan Facebook en Twitter, lanceert ’s werelds grootste zoekmachine nu Google Buzz. Dankzij dat programma kunnen Gmail-gebruikers boodschappen, links, foto’s en filmpjes uitwisselen, net zoals bij andere sociale netwerksites.

 


De zoekmachine is momenteel nog veel sterker, maar velen beweren dat de netwerksites een grote bedreiging vormen. Met Google Buzz treedt Google in de voetsporen van Yahoo, dat ook een sociaal netwerk opbouwde bovenop een mailprogramma. Dat bracht maar een matig resultaat op, maar Sergey Brin, een van de oprichters van Google, laat zich niet van de wijs brengen. “Ik zou niet zomaar iets afschrijven, omdat het lijkt op iets dat in het verleden niet zo succesvol was”, aldus de man.

 
(CB)

 


SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84