Image
21/02/2010

Studenten fotograferen hoop

De voorbije maanden konden jongeren deelnemen aan de fotowedstrijd van de Lessius Hogeschool. 76 studenten legden ‘hoop’ vast op beeld, maar slechts 20 werken vielen in de prijzen.

 


Een professionele jury met onder andere Lieve Blancquaert beoordeelde de stukken. Momenteel trekken de kunstwerken door Antwerpen en op 27 april worden ze geveild ten voordele van het Zuster Jeanne Devos Fonds, dat een gevecht voert tegen de uitbuiting en mishandeling van kinderen in India.

(CB)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84