Image
22/02/2010

Student verdient fortuin met Sex.com

Wil je grof geld verdienen? Dan kan je een voorbeeld nemen aan student Gary Kremen, die enkele jaren geleden de website sex.com oprichtte. Hij verkocht de link voor maar liefst 14 miljoen euro aan Escom, een bedrijf dat samenwerkt met Playboy en nadien maakte de jongeman nog eens fortuin met de datingssite match.com.


Maar ondanks de miljoenen bezoekers per dag, vallen de inkomsten van het duurste webadres ter wereld zwaar tegen. Bovendien heeft Escom grote schulden en daarom gaat de website binnen de maand onder de hamer. Wie geïnteresseerd is, moet wel een cheque van 750.000 euro kunnen voorleggen alvorens te kunnen bieden.  

 

(CB) 

 


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84