Image
22/02/2010

Student verdient fortuin met Sex.com

Wil je grof geld verdienen? Dan kan je een voorbeeld nemen aan student Gary Kremen, die enkele jaren geleden de website sex.com oprichtte. Hij verkocht de link voor maar liefst 14 miljoen euro aan Escom, een bedrijf dat samenwerkt met Playboy en nadien maakte de jongeman nog eens fortuin met de datingssite match.com.


Maar ondanks de miljoenen bezoekers per dag, vallen de inkomsten van het duurste webadres ter wereld zwaar tegen. Bovendien heeft Escom grote schulden en daarom gaat de website binnen de maand onder de hamer. Wie geïnteresseerd is, moet wel een cheque van 750.000 euro kunnen voorleggen alvorens te kunnen bieden.  

 

(CB) 

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84