Image
26/02/2010

Niet-rokers zijn slimmer

Rokers hebben een lager IQ dan niet-rokers en zijn met andere woorden dus dommer dan niet-rokers. Dat is gebleken uit een studie bij meer dan 20.000 Israëlische militairen.


Wetenschappers ontdekten dat mannen die een pakje sigaretten per dag roken minder scoorden op de intelligentietesten dan mannen die nooit roken. Het IQ van verslaafden bedroeg slechts 94, terwijl dat van onthouders rond de 101 draaide. De onderzoekers vermoeden dat het niet de sigaretten zijn dat mensen dommer maakt, maar dat ‘domme’ personen sneller kiezen voor sigaretten.

(CB)

 

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

Net je rijbewijs? Dan is dit wat je over autokosten moet weten

Net je rijbewijs gehaald? Gefeliciteerd, een nieuwe vrijheid begint! In België betekent dit niet alleen [...]

08/01/2026

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84