Image
01/03/2010

Studenten ontevreden over nieuw verbetersysteem

Vroeger konden studenten van de KU Leuven onvoldoendes opvangen met buispunten, maar die worden nu vervangen door tolerantiepunten. Zo kunnen kleine onvoldoendes afgekocht worden, maar de negatieve punten komen wel op je diploma te staan als ‘niet geslaagd’ waardoor toekomstige werkgevers hierover kunnen vallen.


Veel studenten zijn dan ook niet blij met dit nieuwe systeem. Bovendien zal er veel minder gedelibereerd worden en dreigt de universiteit over te schakelen naar nultolerantie, iets wat de Antwerpse, Brusselse en Gentse universiteiten al invoerden. De grens tussen een negen en een tien wordt zo wel heel scherp, want een kleine onvoldoende kan ervoor zorgen dat de student zal moeten terugkeren in september.

 

 
(CB)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 trendy koffiezaken in Aalst

1) KOP Koffiezaak Bij KOP kan je ontspannen tot in het kwadraat met de plantaardige specialiteitskoffie [...]

17/11/2025

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84