Image
02/03/2010

H&M pakt uit met huidverzorgingslijn

Binnenkort zal je niet langer enkel kledij en accessoires kunnen kopen bij H&M, want vanaf maart stort de Zweedse kledinggigant zich voor de eerste keer op de huidverzorgingsmarkt. De producten zijn allemaal biologisch en kregen een Ecocert-certificaat.

 


Omdat de vraag naar cosmeticaproducten groot is en er al verschillende seizoenen gewerkt wordt met organisch katoen, besliste H&M om een klein aanbod aan biologische verzorgingsproducten te lanceren. De douchegels, bodyscrubs, body lotions, handcrèmes en lippenbalsems zullen verpakt zijn in potjes van recycleerbaar materiaal. De lijn is betaalbaar, want de prijzen variëren van 3,90 euro tot 4,90 euro.

(CB)

 


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84