Image
03/03/2010

Docusoap rond Ann Van Elsen en Tanja Dexters

Babes en boezemvriendinnen Ann Van Elsen en Tanja Dexters zijn binnenkort regelmatig te bekijken op televisie, want enkele uren geleden liet zender vt4 weten een docusoap te plannen rond de zwangerschap (en bevalling?) van de twee.

 

Tanja Dexters en Miguel zetten in juni hun eerste kind, een meisje, op de wereld. Ann Van Elsen en manlief Gunther Van Handenhoven hoeven zo lang niet meer te wachten, rond half maart verwelkomen zij hun eerste spruit. De dames schitterden eerder ook al in het vt4-programma ‘Wat een leven’, waarbij het grote publiek een kijkje mag nemen in het privéleven van BV’s.
 
(SVR)
 


 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Leuven?

Het Hogeschoolplein in Leuven werd pas aangelegd in het begin van de 19de eeuw, na afbraak van een bouwvallig [...]

25/08/2025

Dit zijn de favoriete bestemmingen voor taaluitwisselingsstudenten

Deze zomer zijn bijna vijfhonderd Belgische jongeren naar het buitenland vertrokken met World Education [...]

22/08/2025

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84