Image
04/11/2002

1 miljoen Erasmussers!

Snel: noem drie positieve verwezenlijkingen van de Europese Unie. Euh… de Europese eenheidsmunt, de euro? Juist. Eens kijken… het opengooien van de binnengrenzen na het Schengen-akkoord? Correctamundo. En… Erasmus? Very true, want het studentenuitwisselingsprogramma met die naam is vijftien jaar oud én een gigantisch succes te noemen.

Niet minder dan 1 miljoen Europese studenten hebben inmiddels gebruik gemaakt van de mogelijkheid om dankzij een doorgedreven samenwerking tussen de Europese universiteiten een paar maanden of zelfs een heel academiejaar in het buitenland door te brengen. De miljoenste Erasmusstudent werd gelauwerd in de 'Erasmus Feestweek', die van 18 tot 25 oktober de 30 deelnemende landen op hun kop zette.

Info: www.esn.org


Comment

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84