Image
13/03/2010

Facebook voor vrouwen

Op 8 maart, internationale vrouwendag, werd een nieuwe sociale netwerksite online geplaatst. En niet zomaar één in het ellenlange rijtje, want Femibook is namelijk enkel en alleen bedoeld voor vrouwen.


Zo kan je er niet alleen echte vriendinnen maken, maar ook praten over feiten die mannen niet aangaan. De klemtoon wordt dus gelegd op de typische vrouwendingetjes. Je kan er artikels schrijven over dingen die enkel vrouwen aanbelangen én er is een apart hoekje voor huisdieren. “Femibook moet een persoonlijk gebruikselement worden. Wie vandaag iemand helpt, wordt morgen zelf geholpen”, aldus de oprichters.

(CB)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84