Image
04/11/2002

Holebi's, kruip uit de kast!

Nogal wat prille homo's en lesbiennes die onder moeders vleugels heel eenzaam met hun anders zijn worstelden, krijgen in hun studententijd eindelijk de kans om hun geaardheid ten volle te beleven. Daarbij hebben ze in de eerste plaats nood aan contact met gelijkgestemden, en in het begin nog liefst van al anoniem. De vrijwilligers van de Holebifabriek vonden dit ook en beslisten dat radio daar een uitstekend medium voor kan zijn.

Al meer dan 200 uitzendingen lang maken ze Uit de kast, een radioprogramma voor en door holebi's dat wekelijks te beluisteren is op 25 vrije radio's en op het internet. Je hoort getuigenissen van jonge homo's, BV's vertellen over hun eigen homoseksualiteit, politici debatteren over het homohuwelijk en andere hete hangijzers, enzovoort. Frequenties, uitzenduren en RealAudio-links vind je op hun site.

Info: www.uitdekast.be


Comment

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

TopMovies

SOCIAL



Poll

Job in the picture

  • Slider
  • Slider

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84