Image
30/03/2010

Camera’s in Leuvense studentenbuurt

Na Beveren en Mechelen plaatst nu ook Leuven extra permanente bewakingscamera's in de binnenstad. Dat wil zeggen dat naast de twintig camera’s op de Oude Markt en in de Mechelsestraat, je ook bekeken zal worden in de Diestsestraat, het Foch- en Margarethaplein en Muntstraat.


Volgens burgemeester Louis Tobback zullen de camera’s er binnen twee jaar staan. Maar daar blijft het niet bij, Leuven besliste wegens de bevolkingsaangroei het aantal agenten uit te breiden van 365 tot 387. Pas dus maar op wanneer je een pintje gaat drinken!
 
(CS)

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84