Image
08/05/2010

Red Dead Redemption: Horsejacken voor echte venten (PS3, Xbox 360)

Cowboys, dat waren nog echte venten. Ongeschoren, tanden gepoetst met whiskey en altijd op stap met minstens twee blaffers achter de rits. Red Dead Redemption geeft je de rol van John Marston, een outlaw die zijn diensten aanbiedt aan de overheid om al zijn voormalige bendeleden op te sporen en koelbloedig af te maken.

 

 

De game is gemaakt door het geweldige Rockstar Games van Grand Theft Auto, en de vergelijking met dat topspel is snel gemaakt. De gepimpte auto's maken plaats voor veertig toppaarden die je op elk moment kan... euh... horsejacken, en net als in GTA krijg je in Red Dead Redemption een immense open spelomgeving waarin je helemaal je wilde zelf mag zijn en zoveel mogelijk mayhem kan veroorzaken. De enige drijfveren zijn - net als in jouw eigen leven - eer en beroemdheid. Net als in de ergste spaghettiwesterns zijn de graphics ook lekker overdreven. Zo vliegen de doden metersver achteruit bij een hit met een shotgun of zakken ze op dramatische overactingmanier neer bij een pistoolschot in de benen. Vergeet de sissies van Brokeback Mountain, want Red Dead Redemption maakt het Wilde Westen weer echt wild.
 
(SVK)
 

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84