Image
07/04/2010

Studenten ontdekken hagedissoort met twee penissen

De Varanus bitatawa, een reptiel van twee meter, is een opmerkelijk dier. De mannetjes zijn twee meter lang, wegen tien kilo en … hebben twee penissen.

 


Dat ontdekten studenten van de universiteit van Kansas tijdens een expeditie vorige zomer. Waarom de reptielen een extra geslachtsdeel hebben is nog niet duidelijk, maar uit DNA-onderzoek blijkt dat ze familie zijn van de Komodovaraan, de grootste hagedissoort ter wereld. Voor hun ontdekking waren ze vooral bekend bij de lokale bevolking, die de dieren als een lekkernij beschouwt.

 
(CS)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Een studentikoze stadswandeling door Gent

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op het Sint-Pietersplein, [...]

13/11/2025

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84