Image
04/05/2010

Student op stage bij Vogue

Zocht je nog een stageplaats en zou je ’t wel zien zitten om even mee te draaien op de redactie van het prestigieuze Amerikaanse modeblad Vogue? Dan mocht je daarvoor wel diep in je zakken graaien.

 

Vogue besloot de stageplaats te veilen en dat leverde het Robert F. Kennedy Center, dat zich inzet voor de rechten van de mens, maar liefst 42.500 dollar oftewel zo’n 32.000 euro op. De anonieme bieder wint daarmee een week stage op de redactie, inclusief een ontmoeting met de beruchte hoofdredactrice Anna Wintour, een zitje bij een défilé tijdens New York Fashion Week en een pakketje boeken die het tijdschrift uitgaf.

 
 
(SVR)
 

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84