Image
09/05/2010

Lezing over digitale generatie van studenten

Fons Van Dyck, trendwatcher en marketingspecialist, geeft dinsdag om 20.15 uur in HETPALEIS (Antwerpen) een lezing over ‘Generatie Y’, de eerste echte digitale generatie. In de ogen van oudere generaties is het een ongeduldige, wispelturige en veeleisende leeftijdsgroep die weinig waarde hecht aan traditionele machtsstructuren. Van Dyck geeft ze een andere invalshoek.

 


De ‘helden’ in het stuk behoren tot de zogenaamde ‘Generatie Y’: jongeren tussen achttien en dertig jaar. Onderzoekers van het Nederlandse studiebureau Motivaction noemen ze ook de ‘grenzeloze generatie’. Volgens Van Dyck zijn het nuchtere pragmatici die ethisch ondernemen, realistische ambities hebben en menselijke netwerken vooropstellen. Hij brengt inzicht en onthult welke nieuwe generatie nu haar opwachting maakt.

(CS)

 


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84