Image
12/06/2010

Allereerste tomatenazijn op de Belgische markt

Het Italiaanse familiebedrijf Mutti lanceert haar tomatenazijn op de Belgische markt, en dat is een primeurtje. Tomatenpuree wordt gezeefd en het heldere sap ondergaat twee gistingsprocessen. Het resultaat is een azijn met veen- en houtachtige smaakaccenten en de geur van gedroogde tomaten. Ideaal als smaakmaker bij vlees of vis op de grill of barbecue.

 

 


Info: www.mutti-parma.com

 
 
Chips met een Japanse touch
 
Het Sensations-gamma van chipsspecialist Lay's is uitgebreid met de smaak Japanese Teriyaki. Het woord 'teriyaki' staat voor een Japanse kooktechniek met sojasaus, rijstwijn en suiker, wat in combinatie met de krokante chips een zachte, exotische smaak oplevert, ideaal voor bij een zomers aperitief in de tuin.
 
Info: www.lays.be
 
 
Bovenal is gazpacho koude soep
 
Wie drinkt er nu soep in de zomer? De Spanjaarden tiens, want hun gazpacho is lekker, voedzaam en zo fris als een zonnige cocktail. De Spaanse koude soepen kan je gewoon uitschenken uit een karton dankzij het merk Alvalle. Ze pakken deze zomer uit met twee nieuwe varianten: wortel-sinaasappel-koriander en tomaat-rode-biet-kruiden.
 
Info: www.alvalle.be
 

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84