Image
07/12/2011

Sexting = hot or not?

Dat Scarlett Johansson aan sexting doet, is ondertussen tot ver buiten onze planeet geweten, maar niet iedereen houdt ervan pikante foto’s en filmpjes van zichzelf maken om die dan via een smartphone of webcam door te sturen. Integendeel zelfs. Volgens Amerikaanse onderzoekster Janis Wolak heeft slechts één procent van de tieners ooit aan sexting gedaan.

 

"Deze cijfers moeten ouders geruststellen, tieners kunnen wel verantwoordelijke omspringen met nieuwe technologieën als smartphones en het internet. De media hebben er toe bijgedragen dat er een epidemie is van tieners die naaktbeelden naar elkaar sturen", aldus Wolak. Om ouders helemaal te kalmeren hebben we nog een ander nieuwtje: jongeren hebben ook minder sekspartners dan gedacht.

 
 

(SVR)
 


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84