Image
28/05/2010

Mijn Restaurant: Franse driesterrenchef heeft duidelijke voorkeur

In het populaire vtm-programma Mijn Restaurant komt de finale snel dichterbij. Momenteel strijden nog drie restaurants mee voor de hoofdprijs, maar als het van de Franse driesterrenchef Michel Troisgros afhangt, mag dat van Genk snel sluiten.

 

 

Michel Troisgros van het Franse driesterrenrestaurant La Maison Troisgros ging eten in La Muse in Nieuwpoort en Terrae in Genk. Karnivale in Aalst was al zeker van een finaleplaats, dus Ken en Karel moesten niet meer onderworpen worden aan de test. Troisgros vond het eten van de Nieuwpoortse Silke en Kristof net iets beter en bovendien verliep het soms stroef in de Genkse keuken, waardoor de mensen heel lang moesten wachten op hun eten. Na zijn maaltijd adviseerde Troisgros de kijkers dan ook om niet op Genk te stemmen zodat Nieuwpoort kan doorstoten naar de finale.
 
(EV)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84