Image
31/05/2010

Camera in Antwerpse studentenbuurt

Antwerpse studenten die het graag bont maken op straat, stoppen daar nu beter mee, want vanaf vandaag legt een videocamera op de Ossenmarkt in Antwerpen alle bewegingen op tape vast.

 

Studenten en buurtbewoners protesteerden hevig tegen de komst van de camera in de Antwerpse studentenbuurt. Er werd zelfs een Facebookgroep opgericht. Maar het protest haalde niets uit, want de camera komt er toch. Dat zou niet gebeuren als de criminaliteit daalde, maar dat was helemaal niet het geval: 97 feiten (woninginbraak, diefstal, vandalisme, enz.), 222 overlastboetes en 271 parkeerovertredingen zijn daarvan het bewijs.
 
(EV)

  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84