Image
01/06/2010

Poetsvrouw werkt naakt

Liefhebbers van vrouwelijk schoon en slordige vogels kunnen in Amerika twee vliegen in een klap slaan. In de staat Nebraska biedt een poetsvrouw diensten aan met een extraatje. Voor wie dat wil kan ze topless, zonder slipje of volledig naakt aan de slag gaan.


De Amerikaanse Kia Carroll (27) heeft de manier ontdekt om zeker aangenomen te worden, toch als het van de mannelijke klanten afhangt. Ze biedt niet alleen haar diensten aan als poetshulp, maar durft ook wel eens verder gaan. Voor een poetsbeurt waarbij ze uit de kleren gaat vraagt de Amerikaanse 125 dollar. Haar naakte vertoningen zijn echter illegaal in de staat Nebraska, waardoor de autoriteiten minder opgezet zijn met haar manier van werken. En waarschijnlijk geldt dat ook voor de vrouw des huizes. (EV)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84