Image
04/11/2002

De Onnoembaren 13: Ten oosten van Rosswell

Groot nieuws: Mac, Tim en Tony zijn na hun Aziatische omzwervingen weer op Amerikaanse bodem beland. 't Is te zeggen: ze dobberen aan een steiger aan de voet van het Vrijheidsbeeld in de haven van New York, want Mac heeft in een visioen gezien dat hij zijn dochtertje Jade daar zou terugvinden.

We zullen zelfs niet pógen om de rest van het verhaal samen te vatten, want de verbeelding van Yann & Conrad begint steeds diepere en ziekelijker kronkels te vertonen. De tijd dat je hardop kon lachen met 'De Onnoembaren' is lang voorbij, maar als je een met veel zwier getekende doch inktzwarte strip wil lezen waar het gallige cynisme van afdruipt, zit je gebeiteld bij Ten oosten van Rosswell. Het lijkt wel een koortsige opiumdroom, want hoewel ons laconieke trio weer vaderlands stof onder de voeten voelt, blijven de oosterse nachtmerries hen achtervolgen. Hallucinant!

(HDP)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Time to shine met de nieuwe Guido Studentenagenda 2025-2026

Hij is stukken stijlvoller dan een digitale kalender, kost maar 15 euro en je kan er - naast lessen, [...]

23/09/2025

5x vegan in Leuven

1) Bodhi Bodhi is een gevestigde naam in de Leuvense vegan scene. Hier geniet je van creatieve [...]

22/09/2025

Een studentikoze stadswandeling door Kortrijk

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

18/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84