Image
16/06/2010

Rubberlaarzen aka gsm-oplader

Vind je het ook zo lastig dat je gsm altijd plat is tijdens festivals en dat je uren moet aanschuiven om hem op te laden? Heb je vaak natte voeten omdat je schoenen niet geschikt zijn tegen regen? Dan zijn de Orange Power Wellies helemaal wat je zoekt!


Met de rubberen laarzen van gsm-provider Orange sla je twee vliegen in een klap: je voeten zijn beschermd tegen regen en modder en je gsm laadt op. Van elke stap die je zet, wordt de energie opgeslagen in het mechanisme. Als je niet aan het stappen bent, sluit je de gsm aan op de laars en je batterij wordt opgeladen. Nooit meer natte voeten en nooit meer een platte telefoon. Klinkt dat niet ideaal? Spijtig genoeg moeten Belgische festivalgangers nog even wachten op dit handige snufje, voorlopig zijn de laarzen enkel op Engelse festivals te koop.

(EV)


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Blijkbaar is het nog niet zo slecht gesteld met de mobiliteit in Brussel

Volgens de Urban Mobility Readiness Index van het internationale adviesbureau Oliver Wyman staat Brussel [...]

27/06/2025

Mis vanavond de finale van de Campus Cup niet

Welk studententeam wint de Campus Cup op Canvas? Vanavond wordt het spannend, want dan mag Otto-Jan Ham [...]

26/06/2025

Hier vind je de vijf nieuwe fietswrakvakken in Gent

Gent, als grootste studentenstad van het land, is een fietsstad. Heel leuk, maar dat heeft ook als gevolg [...]

25/06/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84