Image
15/07/2010

Meer en meer seksueel ongewenste intimiteiten bij studenten

Een onderzoek van de Utrechtse universiteit en de Rutgers Nisso Groep toont aan dat 84 procent van de jongeren tussen 15 en 25 jaar al eens te maken kreeg met seksueel ongewenste intimiteiten, met of zonder fysiek contact.

 

Het zouden vooral laaggeschoolde jongens zijn die zich schuldig maken aan seksueel ongewenste intimiteiten zonder fysiek contact. Zo geven ze bijvoorbeeld pikante opmerkingen, masturberen ze voor een webcam en sturen ze porno rond naar vrouwen. Ongewenste seksuele intimiteiten mét fysiek contact komt dan weer vaker voor bij hoogopgeleide jongeren. Wat die handelingen precies allemaal inhouden, wordt nog bestudeerd. De onderzoekers kunnen wel al stellen dat er veel voorkomen kan worden door over seks te spreken en duidelijk te maken wat je wel en wat net niet wil.

 
 
(SVR)
 

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84