Image
21/07/2010

Student pokert zich miljonair

De Rotterdamse student Michiel Sijpkens heeft in Las Vegas bij het officieuze wereldkampioenschap pokeren bijna 320.000 dollar gewonnen.

 

Net zoals zoveel studenten kwalificeerde Sijpkens zich online voor het tornooi. Na acht dagen was hij al beter dan 7300 andere pokeraars en nestelde hij zich op de negentiende plek. Sijpkens haalde zelfs bijna de finaletafel van de World Series of Poker, iets wat geen enkele Nederlander hem ooit voordeed, maar moest dan toch de duimen leggen.

 
 
(SVR)
 
 
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole weetjes over Brugge

1) Vroeger kon je schaatsen tot in Damme Op het Brugse uiteinde van de 15 km lange Damse Vaart [...]

05/01/2026

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84