Image
20/07/2010

1/3 van lessenpakket in Engels?

Gisteren meldden we al dat verschillende academische hogeschoolopleidingen naar de universiteit verhuizen, maar er staan ook nog andere veranderingen op til. Zo mogen de universiteiten en hogescholen vanaf 2012 een derde van het lessenpakket in een andere taal doceren.

 
 

Rector Paul De Knop van de Vrije Universiteit Brussel vindt dat alvast geen slechte zaak: “"Tien procent van onze studenten komt uit het Brussels Hoofdstedelijk Gewest," zegt rector De Knop. "We zitten daar met een achterstand Nederlands, dat de derde taal is in Brussel na Frans en Engels. Willen we competitief zijn met het buitenland dan moeten we in een aantal opleidingen resoluut durven kiezen voor het Engels."

 
 
(SVR)

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84