Image
28/07/2010

Guido Magazine zoekt studenten

Guido Magazine, het studentenblad waarvan 80.000 exemplaren verspreid worden over gans België, is op zoek naar studenten die eens in het magazine willen komen.


We zoeken studenten:

- die iets willen vertellen over hun stage (dag 1, laatste dag, collega's, taken...)
- die recepten willen delen in de rubriek 'koken'
- die iets opmerkelijks hebben gedaan en daarover willen vertellen in de rubriek 'student in de kijker'
- die tijdens hun studententijd een eigen bedrijf(je) hebben opgestart
- die op erasmus of buitenlandse stage zijn geweest en een leuke anekdote willen vertellen
 
En we zoeken afgestudeerden die als zelfstandige begonnen zijn. (bakker, apotheker, dokter, advocaat, een krantenwinkel, enzovoort)
 

Ken je zo iemand of wil je zelf wel eens in het magazine? Stuur dan snel een mailtje naar Sofie@guido.be.

 
 
Btw: Wie moeten we dringend interviewen? Wie verdient een plaatsje op de cover? Waarover moeten we eens schrijven? Tips ook altijd welkom.
 
 

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Vijf Vlaamse jongeren worden New Yorkers voor VTM GO

Nieuw op VTM GO: The Big Waffle, waarin vijf jongeren naar New York vertrekken om er te gaan meedraaien [...]

11/11/2025

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84