Image
14/08/2010

Playboy party

Vanavond hebben organisatoren FFWD en La Nuit Events in Oostende een rasechte Playboy party gepland. Naast heel wat andere konijntjes komen ook bekende babes als Tanja Dexters, Jess Donckers, Alizée Poulicek, Zoë Van Gastel en Anouk Matton het decor van de Krush Club in het Casino Kursaal opfleuren.

 


Jij kan erbij zijn, maar dan wel met ticket natuurlijk. Zo eentje kost tien euro in voorverkoop en vijftien euro aan de kassa. Niet veel geld, voor wat de organisatoren beschrijven als “het event van het jaar”.

 
 
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Hasselt

1) Panoramatoren van het Begijnhof Beklim 145 treden voor een verrassend panoramisch uitzicht [...]

29/12/2025

5 insta-hotspots in Kortrijk

1) Rozentuin Een prachtige rozentuin in het park van kasteel 't Hooghe, met honderden rozen. [...]

22/12/2025

Docureeks over buitenlandse studenten in Leuven

Aan de KU Leuven studeren dit academiejaar meer dan tienduizend buitenlandse studenten. De vijfdelige [...]

18/12/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84