Image
06/09/2010

Fringe - seizoen 1

Telkens als de naam JJ Abrams op een creditlijst verschijnt, springen wij op scherp. De man achter Lost, Cloverfield en de Star Trek-reboot heeft momenteel zijn gelijke niet in het creëren van coole pulp. Zijn nieuwe tv-reeks Fringe, die hij concipieerde met zijn Star Trek-buddies Alex Kurtzman en Roberto Orci, is ook weer geweldig entertainment.

 

 

Een FBI-agente moet een reeks bizarre gebeurtenissen onderzoeken die zo uit de Twilight Zone lijken te zijn geplukt. Daarbij krijgt ze de hulp van een mad professor (een heerlijke John Noble, de man die de tragische Denethor speelde in The Lord of the Rings) die bedreven is in het aanwenden van allerhande pseudo-('fringe'-)wetenschap. Voeg daarbij een (on)gezonde scheut paranoia en een intrigerende rode draad, en je zit 20 afleveringen aan het scherm gekluisterd.
 
Dvd-extra's: Gewiste scènes, audiocommentaren, bloopers en making of.
 
ook op Blu-ray Disc
 
 (HDP)

bekijk de trailer


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen [...]

01/08/2025

Nieuwe AI-tool helpt bij je studiekeuze

Pas afgestudeerd in het secundair, of gebuisd in het hoger onderwijs en zinnens om van studierichting [...]

30/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84