Image
16/08/2010

Bed & breakfast op de universiteit

Op zoek naar een goedkope overnachtingen als je op reis bent? Dan kennen wij iets interessants voor jou! In Groot-Brittannië, Spanje en Italië kan je in de vakantieperiodes slapen in een studentenkamer en daar betaal je niet veel geld voor!

 

Niet zomaar een donker kot van enkele vierkante meters groot en met een gemeenschappelijke douche natuurlijk, maar mooie kamers op toplocaties zoals in historische gebouwen of op beroemde campussen zoals die van Cambridge en Oxford. Je hebt niet alleen de keuze uit eenpersoons- en meerpersoonskamers, maar kan ook nog kiezen of je al dan niet een aansluitende badkamer wil. Interesting, isn’t it?

 
 
 
(SVR)

foto: Cambridge


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Wist je dit al over Gent?

Op het Sint-Veerleplein in Gent, bij het Gravensteen, staat iets wat op het eerste gezicht lijkt op een [...]

18/08/2025

Schapen houden hogeschoolcampus groen (en blijven doorgrazen tot oktober)

Niet alle hogescholen liggen in een bruisend stadscentrum. Vertel dat maar aan de studenten op Campus [...]

04/08/2025

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen [...]

01/08/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84