Image
29/09/2010

Dj-kicks: James Holden

En omdat het K7-records altijd menens is, zwieren ze ook nog eens het Britse dancegenie James Holden je oren in. Holden kent geen grenzen, en op deze Kicks is dat héél duidelijk.

 

Zijn eigen bezwerend, koortsig revolutionair minimalisme klit aan veel van deze tracks. Holden weeft met een minimum aan materiaal een maximum aan zweven, ijle dansmuziek die al honderd jaar verder of terug klinkt dan waar de gemiddelde dj durft te gaan luisteren. Geluidsreizen, klanklanden, danstapijten, je begrijpt ons wel als je dit in je oren giet en danst. Madonna én Britney Spears wisten het meteen dat ze deze jongen konden gebruiken, waarom dan jullie niet? De remix van Mogwai’s ‘The sun smells too loud’, 9.30 minuten (!),is perfect en dit hele mixalbum is doordrenkt van de muziekgeest die zijn debuut The idiots are winning zo onmisbaar en danceveranderend maakte.

 
 
(LAD)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84