Image
09/10/2010

Pin-ups als levende etalagepoppen

Wie vandaag, 9 oktober, door de Nieuwstraat in Brussel dwaalt, zal misschien een menigte opmerken voor de deur van de Inno. Daar poseren sexy pin-ups in de etalage ter promotie van lingeriemerk Passionata en dat van 11 tot 18 uur.


Met deze stunt doet Passionata zijn naam van speels en vernieuwend merk alle eer aan. Voor de vrouwen eens iets anders, voor de mannen een reden om te gaan windowshoppen met hun vrouw, nietwaar?


SOCIAL





 

Job in the picture

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

5 looproutes in Gent

1) Jaagpad Ledeberg In Ledeberg start een fantastisch loop- en wandelpad langs het jaagpad tot [...]

02/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84