Image
25/10/2010

Dronken student kruipt in verkeerde bed

Toen een 23-jarige Zweedse student Landbouwwetenschappen na een avondje stevig doorzakken zijn woonst niet vond, sloeg die gewoon een raam aan diggelen van een of ander huis in de buurt. Vervolgens deed hij zijn schoenen uit en kroop hij in een bed in een van de kamers.

 

En niet bepaald stil, want de vrouw des huizes werd wakker door al het lawaai en ging toch maar eens een kijkje nemen. Zonder bril wel, en dus merkte ze niet op dat niet haar zoon maar wel een vreemd iemand in dat bed gekropen was. Wanneer zoonlief even later thuiskwam en besefte dat zijn bed al in gebruik was, alarmeerde hij onmiddellijk zijn moeder. Samen liepen ze het huis uit en wachtten ze tien minuten in de gietende regen op de komst van de politie. De student moet een boete betalen en krijgt ook de rekening van het gebroken raam voorgeschoteld. 

(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 zonovergoten terrasjes in Antwerpen

1) Kapitein Zeppos Dit terras herken je meteen aan de rode parasols en stoelen. Gelegen op het [...]

29/09/2025

Een studentikoze stadswandeling door Hasselt

Deze stadswandeling brengt je naar onderstaande highlights. Ze begint en eindigt op de Grote Markt, is [...]

25/09/2025

Waarop letten bij de aankoop van een tweedehands auto?

Je wil graag een tweedehandswagen kopen, maar hebt geen idee waar je rekening mee moet houden? Geen zorgen! [...]

25/09/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84