Image
27/10/2010

Abercrombie & Fitch komt naar België

Vlaamse fans vragen al jaren en jaren om een Belgische vestiging van Abercrombie & Fitch, en eindelijk is het zover: Amerika’s coolste kledingmerk liet weten dat het een pand gereserveerd heeft in onze mooie hoofdstad.

 

In maart zouden de deuren van de winkel opengaan in de Waterloolaan in Brussel, vlakbij de chique Louizalaan, en dan zien we met z’n allen niet alleen de hipste kledingmerken en accessoires, maar ook stoere verkopers in bloot bovenlijf en de meest sexy verkoopsters die je al dansend van een nieuwe stoere outfit voorzien. “We zijn zeer blij dat Abercrombie voor Brussel kiest en niet voor Antwerpen, zoals het gerucht lang liep'” zegt Bernadette Erpicum van Brussels Louise, de organisatie die de handelszaken in de Brusselse bovenstad promoot. “Dankzij Abercrombie zal Brussel nu ook jonge gezinnen trekken. Abercrombie zal een nieuwe push geven aan de heropleving van de bovenstad als shoppinglocatie.”

 

(SVR)


SOCIAL





 

Job in the picture

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

Zo zal de nieuwe campus van de Arteveldehogeschool eruitzien

In Gent bouwt de Arteveldehogeschool een gloednieuwe campus langs de Koopvaardijlaan, vlak bij de Oude [...]

03/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84