Image
10/12/2010

Charles en Camilla belaagd door studenten

In Groot-Brittannië stijgt het inschrijvingsgeld voor universiteiten van 4.000 euro naar 11.000 euro. Dat studenten die verdrievoudiging niet bepaald kunnen appreciëren en dan ook geregeld protestacties plannen, weet iedereen intussen al. Maar nu delen ook Charles en Camilla in de klappen.

 

Kroonprins Charles en vrouwlief Camilla zaten in de wagen toen verschillende demonstranten de auto bekogelden met verf. Er werd zelfs een raam ingestampt, maar het gezelschap kwam er toch met de schrik van af. Negen agenten hadden minder geluk, acht van hen raakten zelfs zwaargewond.

 
(SVR)
foto: ap

SOCIAL





 

Job in the picture

5 panorama's over Brussel

1) Rooftop 58 Rooftop 58 is de grootste rooftopbar in Europa. Om van het uitzicht te genieten [...]

23/02/2026

5 coole wijken van Antwerpen

1) 't Zuid Hipper dan 't Zuid vind je niet in Antwerpen. Het lijkt soms bijna een BV-reservaat. [...]

16/02/2026

5 hippe Leuvense koffietenten

1) Koffie Onan Bij Onan draait alles om échte koffie, maar is er ook plaats voor een lekkere brownie [...]

09/02/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84