Image
14/12/2010

Gent houdt 18de massacantus voor studenten

Morgen vindt in Gent de achttiende editie van de massacantus plaats. Alle studentenverenigingen zijn welkom vanaf 19 uur in hal 3 van Flanders Expo.

 

Wie zich haast, kan vanavond tussen 20 en 22 uur nog in de Overpoort Bowl terecht voor een kaart in ruil voor 15 euro, maar let op, want het aantal plaatsen is gelimiteerd tot 1800 personen. Dat Flanders Expo niet bepaald in het centrum van de stad ligt, mag geen obstakel zijn en daarom hebben de organisatoren De Lijn gecontacteerd en die vervoersmaatschappij legt speciaal voor dit evenement enkele extra trams in. Je heenreis is voor jouw portemonnee, maar je terugreis krijg je gratis.

 
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

Erasmushogeschool Brussel? Zeg maar Erasmushogeschool Leuven!

Erasmushogeschool Brussel heeft niet alleen acht campussen in de hoofdstad, maar bood ook opleidingen [...]

01/08/2025

Nieuwe AI-tool helpt bij je studiekeuze

Pas afgestudeerd in het secundair, of gebuisd in het hoger onderwijs en zinnens om van studierichting [...]

30/07/2025

Psychologiestudente Marijke wint 500 euro met haar scriptie

In Gent heeft studente psychologie Marijke Tenengbe Kaba de tiende Inclu-Scriptieprijs gewonnen, met [...]

23/07/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84