Image
21/12/2010

Studenten mogen gratis schaatsen

In verschillende grootsteden van ons land wordt rond de kerstperiode een mooie ijspiste opgesteld en dat levert niet alleen mooie beelden, maar ook hilarische momenten op.

 

Om zelf het ijs te kunnen betreden, moet je wel betalen. Behalve in Brugge dan, want de West-Vlaamse hoofdstad wil zich graag als een echte studentenstad profileren en daarom mogen studenten van het KHBO en de HOWEST vanavond tussen 19 en 21 uur gratis op de ijspiste van de Grote Markt. Allen daarheen dus.

 
 
(SVR)

  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider

5x street art in Sint-Niklaas

1) ROA op The Chapel Werk van de Gentse topartiest ROA vind je overal ter wereld, maar in Sint-Niklaas [...]

10/11/2025

5 Street Art-higlights in Geel

1) Mr. June De Nederlandse Mr. June nam de zijgevel van Standaard Boekhandel in de Nieuwstraat [...]

03/11/2025

5 verborgen pleintjes in Brugge

1) Sint-Jansplein Zelfs pal in het centrum hoef je maar een paar meter van de toeristenroute af [...]

27/10/2025

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84