Image
11/02/2011

Derdejaarsstudenten verpleegkunde feesten

Vandaag organiseert het Wit-Gele Kruis Limburg een verrassingsavond voor collega’s en laatstejaarsstudenten, vanaf 19 uur kunnen zij de ‘jobmall’ in Genk bezoeken en daarna kunnen zij gaan fuiven op de ‘Nurse Night’. 

 


Verpleegkunde is nog altijd een knelpuntberoep en daarom wil het Wit-Gele kruis op een leuke manier nieuwe medewerkers aantrekken. De organisatoren beloven de bezoekers op de jobbeurs nuttige informatie, maar op een speelse manier gebracht. Zie je het niet zitten om in dit regenweer nog buiten te komen geen probleem, want mensen van het Wit-Gele Kruis komen je thuis ophalen en brengen je zowel naar Genk als naar de fuif.

(AC)

 


  • Slider
  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

5x avontuur in Aalst

1) The Outsider – avonturenpark Kajakken, suppen, kanoën of riverbike: vaar op de Dender [...]

26/01/2026

Studenten toerisme gebruiken reiskantoor als leslokaal

Op Campus De Vest van Thomas More in Mechelen werd op 15 januari een volwaardig Joker-reiskantoor geopend. [...]

21/01/2026

5 art-decotoppers in Sint-Niklaas

1) Hotel De Spiegel Op de hoek van de Stationsstraat en het Stationsplein is het al meteen prijs [...]

19/01/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84