Image
19/06/2003

Aromm 1: Nomad Destiny

Nieuw werk van Zentner: samen met zijn aloude kompaan Ruben Pellejero (zie ook de heerlijke exotiek van 'Dieter Lumpen') lanceert hij het indrukwekkende epos 'Âromm', een ruig verhaal over eer en bloedwraak dat zich afspeelt op de steppen van Centraal-Azië toen die nog geteisterd werden door horden moordende en brandschattende nomaden.


Zoals op de cover al blijkt gaan de auteurs de animistische toer op, wat het verhaal nogal zwaar op de hand maakt, maar Pellejero heeft het grafisch zo schitterend uitgewerkt dat je ademloos doorleest. 'Âromm' doet wat het vroege werk van Didier Comès ooit vermocht: je meeslepen in een wereld van oermystiek waar de natuurwetten het doen en laten van de mens dicteren. Nomad Destiny is een strip met ballen, het beste wat we afgelopen lente op het schap vonden.

 

(HDP)


  • Slider

SOCIAL





 

Job in the picture

  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

5 Sint-Niklase biertjes

1) ZoemZoem ZoemZoem, een parelend amberblond honingbier van 8 procent, wordt gebrouwen in microbrouwerij [...]

30/03/2026

Alweer nieuwbouw met honderden studentenkoten in Gent

De kotenschaarste in Gent heeft al heel wat nieuwbouwactiviteit opgeleverd. Momenteel wordt gemetseld [...]

25/03/2026

5 niet te missen events in Geel

1) Reggae Geel Op een wei een paar kilometer ten oosten van Geel-centrum wordt al sinds 1979 het enige [...]

23/03/2026

GUIDO NV is het nummer 1 Belgische niche-mediabedrijf naar de doelgroep jongeren (studenten in het bijzonder), scholieren en Young Starters

Bruiloftstraat 127, 9050 Gentbrugge
Tel.: +32 (0) 9 210 74 84